Osiągnięcia

 

KONKURSY

STYPENDYŚCI

SPORT

 

Konkursy

 

Rok szkolny 2009/2010

Rok szkolny 2008/2009

Rok szkolny 2007/2008

Rok szkolny 2006/2007

Rok szkolny 2005/2006

Rok szkolny 2004/2005

Rok szkolny 2003/2004

Rok szkolny 2002/2003

Rok szkolny 2001/2002

Rok szkolny 2000/2001

Rok szkolny 1999/2000

Rok szkolny 2009/2010

Olimpiady

  • Konkurs Fizyczny - finalista

  • Wojewódzki Konkurs Polonistyczny - finalista

  • IX Szczeciński Konkurs Biologiczny Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej - finalista

  • VIII Szczeciński Konkurs Geograficzny Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej - 2 finalistów

Konkursy

  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Albus" - 4 wyróżnienia

  • Ogólnopolski Konkurs "Alfik Humanistyczny" - 2 wyniki bardzo dobre

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza" - wyróżnienie

  • Konkurs Literacki "Oto mój czas" - wyróżnienie

  • Miejski Konkurs Poezji Optymistycznej - II miejsce

  • Międzygimnazjalny Konkurs "Szczecin i region w słowie i obrazie" - wyróżnienie, II i III miejsce

  • Konkurs Literacki "Zwierzę przyjacielem człowieka" - wyróżnienie

  • Ogólnopolski Konkurs Informatyczny Dialmaster - grupa w II etapie

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" - 2 wyróżnienia

  • Konkurs "Barwy jesieni" - I miejsce w kat. prezentacja multimedialna

  • Konkurs fotograficzny "Tulipany i wiatraki" - III miejsce

  • Konurs "Woda cenniejsza niż złoto" organizowany przez LOP - I miejsce

  • IX Konkurs Chemiczny organizowanym prze Katolickie Liceum Ogólnokształcące - finalista

  • Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta" - 2 wyróżnienia

  • IV Wojewódzki Konkurs Eko-zdrowotny - 2 wyróżnienia

  • Test Oxford Plus edycja XIV z języka angielskiego - 3 laureatów

  • III Mędzygimnazjalny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych - II i III miejsce

  • Oxford Plus edycja XV z języka angielskiego - laureat z wyróżnieniem oraz 3 laureatów

powrót

 

Rok szkolny 2008/2009

Olimpiady

  • VIII Szczeciński Konkurs Chemiczny Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej - laureat i finalista

  • Konkurs Chemiczny - laureat i finalista

  • Konkurs Matematyczny - laureat i finalista

  • Szczeciński Konkurs Matematyczny Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej - laureat

  • Konkurs Języka angielskiego - 2 finalistów

  • Szczeciński Konkurs Poligloty Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej - laureat

Konkursy

  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Albus" - 3 laureatów i 1 wyróżnienie

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" - 2 wyróżnienia

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Oxford Matematyka Plus" - laureat

  • Ogólnopolski Konkurs Języka polskiego "Olimpus" - laureat

  • Ogólnopolski Konkurs "Alfik Humanistyczny" - wynik bardzo dobry

  • Konkurs Literacki "Moje Miejsce pod Słońcem" - II miejsce

  • Mały Konkurs Recytatorski - wyróżnienie

  • Konkurs "Szczecin i okolice" - 3 laureatów w kategorii fotografia i laureat w kategorii literackiej

  • Konkurs "Szczecin i architektura" - I miejsce w kat. plakat ortograficzny

  • Ogólnopolski Konkurs Języka angielskiego "Olimpus" - laureat

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Woda źródłem życia" - wyróżnienie

  • VII Konkursi Chemiczny organizowanym prze Katolickie Liceum Ogólnokształcące - laureat i finalista

  • VIII Konkurs Chemii Praktycznej im. Czesława Piwara, organizowanym przez XI Liceum Ogólnokształcące - I i II miejsce

  • Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta" - I miejsce i 2 wyróżnienia

  • Wojewódzki Konkurs Ekozdrowotny - V miejsce

  • II Wojewódzki Konkurs "Jezioro Miedwie-osobliwości historyczne i przyrodnicze" - II miejsce indywidualnie i zespołowo

  • Konkurs Oddziału Miejskiego LOP "Walory Przyrodnicze Szczecina" - II miejsce i wyróżnienie

  • Ogólnopolski Konkurs LOP "Mój Las" - III miejsce

  • Olimpiada wiedzy o HIV/AIDS organizowana przez Państwowego Powiatowego Inspektora w Szczecinie - V, VIII, X miejsce

  • Konkurs "Mikroolimpiada wiedzy o zdrowiu i zapobieganiu uzależnieniom" - III i VII miejsce

  • Konkurs "Nasza Szkoła - Nasza Przygoda z Przyrodą" - I miejsce

  • powrót

     

    Rok szkolny 2007/2008

    Olimpiady

    • Konkurs Języka Polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce - finalista

    • I Szczeciński Konkurs Informatyczny Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej - laureat i finalista

    • Konkurs Poligloty Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej - finalista

    Konkursy

    • Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Krąg" - 7 wyróżnień

    • Ogólnopolski Konkurs z Języka Polskiego "Alfik" - III miejsce

    • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik" - wynik bardzo dobry

    • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Albus" - 2 wyróżnienia

    • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" - 3 wyróżnienia

    • Wojewódzki Konkurs Ortograficzny - 2 wyróżnienia

    • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Zamki, pałace ...." - laureat

    • Konkurs "Morze w kulturze mojego regionu" - III miejsce

    • Konkurs Plastyczny "Szkoła moich marzeń" - laureat i wyróżnienie

    • Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego "Albus" - 2 wyróżnienia

    • Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego "Oxford Plus" - 5 laureatów

    • Międzygimnazjalny Konkurs "Maths in English" - V miejsce

    • Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych - I miejsce (kl.I)

    • Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego - VI miejsce

    • Konkurs z Języka Niemieckiego LO IX - laureat

    • Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego "Der, die, das Kenner" - IV i V miejsce

    • Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego "Albus" - laureat

    • Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "EKO-PLANETA" - I miejsce

    • VIII Wojewódzki Konkurs Partnerstwo Edukacji i Przemysłu - III miejsce

    • Rejonowa Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK - III miejsce

    • Konkurs "Mikroolimpiada Wiedzy i Zdrowia" - V i VI miejsce

    • Konkurs "Słynni Działacze LOP" - I, II, III miejsce

    • Wojewódzki Konkurs Eko-Zdrowotny - II miejsce i wyróżnienie

    • XXI Konkurs "Mój Las" - wyróżnienie

    • Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "EKO-PLANETA" - 16 wyróżnień

    powrót

     

    Rok szkolny 2006/2007

    Olimpiady

    • Konkurs Historyczny z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie - 2 finalistów

    • Konkurs Matematyczny - finalista

    • Konkurs Języka Polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce - 2 finalistów

    • Konkurs Historyczny Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej - laureat

    • Konkurs Chemiczny - finalista

    • VI Konkurs Chemiczny Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej - laureat

    • IV Konkurs Chemiczny "Wokół wody" - finalista

    • Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego - finalista

    • Konkurs z Języka Niemieckiego "Der, die, das Kenner" - finalista

    • Konkurs Poligloty Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej - laureat

    Konkursy

    • Konkurs Języka Niemieckiego-organiztaor IX LO - laureat

    • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Albus" - 4 laureatów i 4 wyróżnienia

    • Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego "Albus" - 2 wyróżnienia

    • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik" - wynik bardzo dobry

    • Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Krąg" - 11 wyróżnień

    • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" - 3 wyróżnienia

    • Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "EKO-PLANETA" - 2 wyróżnienia

    • Międzygimnazjalny Konkurs "Superumysł" - II miejsce

    • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza" - 2 wyróżnienia

    powrót

     

    Rok szkolny 2005/2006

    Olimpiady

    • Konkurs Historyczny z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie - finalista

    • V Konkurs Matematyczny Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej - finalista

    • Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego "Olimpus" - 3 laureatów

    • Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego "Test Oxford Plus" - laureat II i III stopnia

    • Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego "Olimpus" - 2 wyróżnienia

    Konkursy

    • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Mix" - 2 wyróżnienia

    • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Albus" - laureat i 3 wyróżnienia

    • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik" - 3 wyróżnienia

    • Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Krąg" - laureat i 9 wyróżnień

    • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" - 3 wyróżnienia

    • Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "EKO-PLANETA" - 2 laureatów i 8 wyróżnień

    • Międzygimnazjalny Konkurs "Superumysł" - III miejsce

    • Międzygimnazjalny Konkurs "Europa i ty" - I miejsce

    • Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny - II miejsce

    powrót

     

    Rok szkolny 2004/2005

    Olimpiady

    • Konkurs Języka Polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce - finalista

    • Konkurs Geograficzny - finalista

    • Mikroolimpiada "Zdrowie i bezpieczeństwo dziecka" - finalista

    • IV Konkurs Geograficzny Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej - laureat

    • Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego "Albus" - 2 laureatów i 2 wyróżnienia

    Konkursy

    • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza" - laureat

    • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Zamki, pałace ...." - laureat

    • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Albus" - laureat i 5 wyróżnień

    • Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Krąg" - laureat i 10 wyróżnień

    • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" - 3 wyróżnienia

    • Konkurs Geograficzny "Ziemia we wszechświecie" - finalista

    • Międzygimnazjalny Konkurs "Superumysł" - laureat

    • Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczno-Chemiczny "Zielona ekierka" - laureat

    • Międzygimnazjalny Konkurs "Europa i ty" - laureat

    • Konkurs Literacki - wyróżnienie

    powrót

     

    Rok szkolny 2003/2004

    Olimpiady

    • Język polski - finalista

    • Biologia - laureat

    • Chemia - finalista

    • Historia - 2 finalistów

    • Geografia - finalista

    Konkursy

    • Konkurs Wiedzy o Aids - 2 finalistów

    • Miniolimpiada "Zdrowie i bezpieczeństwo dziecka" - laureat i finalista- Konkurs Literacki - 2 finalistów

    • Ogólnopolskie Olimpiady Przedmiotowe "Olimpus" - 5 laureatów

    • Konkurs 'Superumysł" - 2 laureatów, wyróżnienie

    • I Konkurs Języka Niemieckiego - finalista

    • I Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego - finalista

    • Konkurs Geograficzny Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej - laureat

    • Konkurs "Omnibus" - wyróżnienie

    • "Mój Las" -konkurs literacko-ekologiczny - 2 wyróżnienia

    • Wojewódzki Konkurs Biologiczny - IV miejsce

    • Konkurs Biologiczny Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej - finalista

    • Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny - laureat

    powrót

     

    Rok szkolny 2002/2003

    Finaliści olimpiad

    • Biologia - 3 finalistów

    • Język polski - finalista

    • Chemia - finalista

    • Matematyka - finalista

    • Geografia - 2 finalistów

    • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego - 3 finalistów

    • Międzygimnazjalny Konkurs biologiczny Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej - 3 finalistów

    • II Konkurs Ekologiczny "Zrównoważony rozwój" - 3 finalistów

     Laureaci

    • Konkurs przedmiotowy z chemii - laureat

    • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Zamki, pałace ..." - laureat

    • Regionalny Konkurs Plastyczny "Katedry, kościoły i kapliczki Pomorza Zachodniego" - laureat i 5 wyróżnień

    • VII Festiwal Ekologiczny w Wisełce - laureat konkursu plastycznego i 4 wyróżnienia

    • Ogólnopolski Konkurs "Polityk Junior 2003" - nagroda specjalna i 5 wyróżnień

    • II miejsce - Konkurs "Superumysł"

    • II miejsce - Konkurs na plakat o tematyce 75-lecia LOP

    • I miejsce - Festiwal Kabaretów Szkolnych

    • V miejsce i IX miejsce - X Mała Olimpiada Ekologiczna

    • Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Krąg" - nagroda i 6 wyróżnień

    powrót

     

    Rok szkolny 2001/2002

    Finaliści olimpiad

    • Delfina Piekarska - język polski

    • Natalia Hewuszt - język polski

    • Marta Tymoszuk - język polski

    • Jolanta Jasina - język polski

    • Paweł Wilczyński - język angielski

    • Jolanta Jasina - język angielski

    • Delfina Piekarska - język angielski

    • Delfina Piekarska - matematyka

    • Natalia Hewuszt - historia

    • Natalia Górzyńska - historia

    • Jolanta Jasina - historia

    • Dorota Kwiatkowska - historia

    • Tomasz Płoński - geografia

    • Jolanta Jasina - geografia

    • Tomasz Chybowski - geografia

    • Dorota Bestry - biologia

    • Dagmara Szypulska - biologia

    • Marek Grzybowski - biologia

    • Wiktoria Galejewa - język rosyjski

    • Oksana Galejewa - język rosyjski

    • Rafał Soudani - informatyka

    • Karol Piotrowicz - informatyka

    Laureaci olimpiad

    • Delfina Piekarska - chemia

    • Marek Grzybowski - chemia

    • Łukasz Sągol - informatyka

    Laureaci Konkursów organizowanych przez Towarzystwo na rzecz Młodzieży Uzdolnionej

    • Jolanta Jasina - język angielski

    • Marek Grzybowski - chemia

    • Marta Zdanowska - biologia

    • Dorota Bestry - biologia

    • Ewa Białous - geografia

    Laureaci Konkursów Plastycznych

    • I miejsce - konkurs organizowany przez Szkoły Polsko-Amerykańskie - nagrodą bezpłatny semestr nauki języka angielskiego

    • II miejsce - Międzynarodowy Konkurs "Zamki, pałace ..."

    • trzy wyróżnienia - Międzynarodowy Konkurs "Zamki, pałace ..."

    • I miejsce w Konkursie Fotograficznym na VII Festiwalu Ekologicznym w Wisełce

    • I miejsce w Konkursie Międzygimnazjalnym "Człowiek i natura"

    • III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie "Przyroda wokół nas"

    Laureaci innych konkursów

    • 5 nagród - Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Krąg"

    • V miejsce - Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

    • 3 wyróżnienia - Polityk Junior 2002

    • III miejsce - Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym

    • 3 wyróżnienia - Międzygimnazjalny Konkurs Historyczny

    • II miejsce - Rejonowy Konkurs Wiedzy o AIDS

    • II miejsce - Konkurs Poezji Marynistycznej

    • I miejsce Ogólnopolski Festiwal Pieśni Religijnej

    • I i IV miejsce - Konkurs Ekologiczny

    • IV miejsce - Międzyszkolny Konkurs o tytuł "Najlepszego Bankowca"

    • 2 wyróżnienia - Konkurs Interdyscyplinarny HOMO SUM

    powrót

     

    Rok szkolny 2000/2001

    Finaliści olimpiad etapu wojewódzkiego

    • Dorota Bestry - biologia

    • Wiktoria Galejewa - język rosyjski

    • Łukasz Sągol - informatyka

    • Jolanta Jasina - Mała Olimpiada Języka Angielskiego

    • Dorota Bestry - język polski

    • Maciej Prósiński - fizyka

    • Delfina Piekarska - język angielski

    • Agnieszka Szymańska - język angielski

    Laureaci olimpiad

    • Marek Grzybowski - chemia

    • Oksana Galejewa - język rosyjski

    • Zwycięzcy Miejskich Konkursów Międzyszkolnych:

    • I miejsce - Konkurs Ortograficzny - Delfina Piekarska

    • I miejsce - Konkurs Plastyczny - Urszula Prowans

    • II miejsce w wojewódzkim konkursie "Ekologia w życiu człowieka" zespół: Dorota Bestry, Tomasz Wyganowski, Dagmara Szypulska, Michał Serwatka, Daria Radzimska, Zuzanna Fudali

    • I miejsce - konkurs "Szczecin miastem zieleni, miastem bez spalin" - Katarzyna Kaproń

    • II miejsce - konkurs "Szczecin miastem zieleni, miastem bez spalin" - Piotr Lewandowski

    • V miejsce - konkurs "Szczecin miastem zieleni, miastem bez spalin" - Marta Lekka

    • II miejsce - eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - Emil Sawicki

    • III miejsce - V Międzygimnazjalny Festiwal Kabaretów Szkolnych

    • I miejsce - Turniej wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego (zespołowo)

    • III miejsce - Turniej wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego (indywidualnie)

    • I miejsce - "Szczecin moje miasto" - Katarzyna Kaproń

    • I miejsce - Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny - Delfina Piekarska

    • I miejsce - Międzygimnazjalny Konkurs Plastyczny "Przyroda wokół nas" - Urszula Prowans

    • III miejsce - Konkurs Recytatorski "W okowach miłości" - Dorota Bestry

    • wyróżnienie - Konkurs "Europa i ty" - Katarzyna Kaproń

    • wyróżnienie - III Okręgowe Mistrzostwa Komputerowe młodzieży szkolnej LOK - Dorota Słonina

    powrót

     

    Rok szkolny 1999/2000

    Etap miejski

    • Międzyszkolny Konkurs Małych Form Teatralnych - I miejsce

    • Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny - wyróżnienie

    • Konkurs Recytatorski - wyróżnienie

    Etap wojewódzki

    • "Młody Polityk - 2000" - X premiowane miejsce

    Etap ogólnopolski

    • Konkurs ekologiczny "Fruitella" - wyróżnienie

    • Konkurs Matematyczny "Kangur" - wyróżnienie

    • II Konkurs plastyczny pod hasłem "Zamki i pałace ..." - II miejsce

    powrót

    STYPENDYŚCI PREZYDENTA MIASTA

     

    Rok szkolny 2008/2009

    Rok szkolny 2006/2007

    Rok szkolny 2005/2006

    Rok szkolny 2004/2005

    Rok szkolny 2003/2004

    Rok szkolny 2002/2003

    Rok szkolny 2001/2002

     

    Rok szkolny 2008/2009

    • Nikolaos Dymitriadis

    • Michał Żuk

    • Paula Matheis

    • Magdalena Noworyta

    powrót

     

    Rok szkolny 2006/2007

    • Amadeusz Bielecki

    • Michał Czwarnowski

    • Konrad Baranowski

    • Magdalena Kuchta

    • Paula Matheis

    • Marcin Morawski

    • Joanna Możyńska

    • Paulina Podolska

    • Alicja Przychodzień

    • Joanna Zdrojewska

    • Piotr Zaworski

    powrót

     

    Rok szkolny 2005/2006

    • Amadeusz Bielecki

    • Michał Czwarnowski

    • Paulina Gajewska

    • Tomasz Jarosz

    • Mateusz Mulewski

    • Marta Piotrowska

    • Michał Rusiecki

    • Karolina Strzelczyk

    • Milena Wielgolińska

    • Maciej Zwolak

    powrót

     

    Rok szkolny 2004/2005

    • Piotr Karasiński

    • Alicja Jelińska

    • Agnieszka Szyszko

    • Robert Grzybowski

    • Grzegorz Marcinkowski

    • Andrzej Marcinkowski

    • Adrian Nowitkiewicz

    • Joanna Janik

    • Aleksander Matejko

    • Arkadiusz Winiarski

    powrót

     

    Rok szkolny 2003/2004

    • Aleksandra Gryglicka

    • Beata Kaczmarczyk

    • Robert Grzybowski

    • Olga Stelter

    • Mateusz Tomczyk

    • Marcin Szufliński

    powrót

     

    Rok szkolny 2002/2003

    • Łukasz Sągol

    • Patrycja Nickiel

    • Maciej Falkiewicz

    • Dominika Markowska

    • Natalia Piekarska

    • Aleksandra Gryglicka

    • Dorota Słonina

    • Olga Stelter

    • Paulina Kuberska

    powrót

     

    Rok szkolny 2001/2002

    • Delfina Piekarska

    • Jolanta Jasina

    • Marek Grzybowski

    • Dorota Bestry

    • Marta Zdanowska

    powrót

    SPORT

     

    Rok szkolny 2008/2009

    Rok szkolny 2007/2008

    Rok szkolny 2006/2007

    Rok szkolny 2005/2006

    Rok szkolny 2003/2004

    Rok szkolny 2002/2003

    Rok szkolny 2001/2002

    Rok szkolny 2000/2001

    Rok szkolny 1999/2000

     

    Rok szkolny 2008/2009

    • Liga Biegowa Gimnazjów (I i II miejsce na dystansie 600m, II miejsce na dystansie 300m)

    • Bieg Noworoczny - IV miejsce dziewcząt

    • Piłka nożna dziewcząt - IV miejsce

    • Unihokej chłopców - III miejsce

    • Piłka siatkowa o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 3 w Szczecinie - II miejsce

    • IX Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Rady Osiedla Niebuszewo - I i III miejsce chłopców

    • Halowy Turniej Piłki Nożnej organizowany przez Olimpia Szczecin - I miejsce dziewcząt

    • Zawody w ratownictwie organizowane przez Zachodniopomorskie WOPR - IV miejsce chłopców

    powrót

     

    Rok szkolny 2007/2008

    • III miejsce chłopców Turnieju Piłki Nożnej Coca Cola Cup

    • III miejsce (brązowy medal) Mistrzostw Szczecina w Unihokeju chłopców

    • III miejsce (brązowy medal) Mistrzostw Szczecina w rzucie oszczepem

    • III miejsce chłopców w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej

    • I miejsce dziewcząt w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym przez ZSOMS

    • III miejsce chłopców w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Rady Osiedla Niebuszewo

    powrót

     

    Rok szkolny 2006/2007

    • Liga Biegowa - VI miejsce dziewczęta

    • Dzień Sztafet - X miejsce dziewczęta, VI miejsce chłopcy

    • Bieg Noworoczny - V miejsce dziewczęta, XII miejsce chłopcy

    • Bieg Konstytucji 3-go Maja - III miejsce dziewczęta, II miejsce chłopcy

    • Mistrzostwa Szczecina w Piłce Nożnej - VII miejsce dziewczęta

    • Mistrzostwa Szczecina w Unihokeja - V miejsce dziewczęta

    • Mistrzostwa Szczecina w Koszykówce - VII mmiejsce dziewczęta

    • Mistrzostwa Szczecina w Piłce Ręcznej - VII miejsce chłopcy

    • Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Rodziców GM 5 - III miejsce

    • Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy Sportowej - VII miejsce

    powrót

     

    Rok szkolny 2005/2006

    • I miejsce Mistrzostwa Szczecina w UNIHOC

    • V miejsce chłopców Bieg Noworoczny

    • X miejsce chłopców Sztafetowe Biegi Przełajowe

    • XVI miejsce chłopców Mistrzostwa Szczecina w Piłce Nożnej

    • VII miejsce dziewcząt Mistrzostwa Szczecina w Piłce Siatkowej

    • IV miejsce Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

    • II miejsce Festiwal Młodzieży Polsko-Niemieckiej w Piłce Nożnej

    • V miejsce Mistrzostwa Województwa

    • II i IV miejsce Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 5

    • I miejsce Halowy Turniej Piłki Siatkowej

    • IV miejsce Halowy Turniej Piłki Nożnej

    powrót

     

    Rok szkolny 2003/2004

    • II miejsce Mistrzostwa UNIHOC

    • III miejsce chłopców Bieg Konstytucji 3 Maja

    • IV miejsce dziewcząt Bieg Konstytucji 3 Maja

    • IX miejsce chłopców Mistrzostwa Szczecina w Piłce Nożnej

    • VIII miejsce dziewcząt Mistrzostwa Szczecina w Piłce Nożnej

    • II miejsce Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Klas I Gimnazjum

    • I miejsce Szkolna Liga Klas I Gimnazjum w Piłce Nożnej "Celta CUP 2004"

    • IV miejsce Turniej Piłki Siatkowej O Puchar Dyrektora Technikum Elektryczno-Elektronicznego

    powrót

     

    Rok szkolny 2002/2003

    • I miejsce Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora Z.C.E.

    • III miejsce Lekkoatletyczny Puchar Humberta

    • II miejsce Halowa Piłka Nożna Chłopców

    • III miejsce dziewcząt Mistrzostwa Szczecina w Tenisie Stołowym

    • III miejsce Mistrzostwa Szczecina L.A do lat 15 w biegu na 100 m

    • III miejsce Mistrzostwa Szczecina w skoku wzwyż

    • III miejsce Mistrzostwa Szczecina w biegu na 2000 m

    powrót

     

    Rok szkolny 2001/2002

    • II miejsce Szkolna Liga Lekkoatletyczna - awans chłopców do finału wojewódzkiego

    • III miejsce dziewcząt Mistrzostwa Szczecina w Tenisie Stołowym

    • I miejsce chłopców Bieg Noworoczny

    • II miejsce chłopców Bieg w XXI wiek

    • I miejsce Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora Z.C.E.

    • II miejsce Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Z.C.E.

    • II miejsce dziewcząt Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 2

    • I miejsce Turniej "Sport i Zabawy dla Zdrowia i Sławy"

    • III miejsce dziewcząt L.A Bieg Konstytucji 3 Maja

    • I miejsce chłopców L.A Bieg Konstytucji 3 Maja

    powrót

     

    Rok szkolny 2000/2001

    • I miejsce Bieg Noworoczny

    • II miejsce chłopców L.A. "Dzień Sztafet Lekkoatletycznych"

    • III miejsce chłopców Drużynowe Mistrzostwa Szczecina - Szkolna Liga Lekkoatletyczna

    • III miejsce chłopców Lekkoatletyczny Puchar Humberta

    • III miejsce dziewcząt Mistrzostwa Szczecina w Tenisie Stołowym

    • III miejsce chłopców L.A Bieg w XXI wiek

    • III miejsce chłopców L.A Sztafetowy Bieg Konstytucji 3 Maja

    • I miejsce Gimnazjalny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych

    • V miejsce chłopców Sztafetowe Biegi Przełajowe

    • V miejsce dziewcząt Drużynowe Mistrzostwa Szczecina - Szkolna Liga Lekkoatletyczna

    • VII miejsce dziewcząt L.A. "Dzień Sztafet Lekkoatletycznych"

    W podsumowaniu sportowego roku szkolnego 2000/2001 Gimnazjum Nr 5 w klasyfikacji na najbardziej usportowione gimnazjum w Szczecinie zajęło III miejsce

    powrót

     

    Rok szkolny 1999/2000

    • II miejsce Bieg Noworoczny

    • V miejsce w województwie Mistrzostwa UKS - chłopcy

    • VI miejsce Mistrzostwa Szczecina w piłce nożnej

    • IX miejsce Szkolna Liga Lekkoatletyczna

    • III miejsce Sztafetowy Bieg Malinexu w kat. Gimnazjów

    powrót

     

     

 

This template downloaded form free website templates